Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання

Спрощення роботи з ПРРО для суб’єктів господарювання
44561 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що 25 травня 2021 року внесено зміни до вимог щодо забезпечення виконання фіскальних функцій програмними реєстраторами розрахункових операцій (далі – ПРРО) для різних та окремих сфер застосування.

Так, суб'єктам господарювання надається можливість застосування в ПРРО разом з кваліфікованим електронним підписом удосконаленого електронного підпису та/або удосконаленої електронної печатки (як спрощеного варіанту) для оформлення розрахункових документів та передачі їх до фіскального сервера ДПС.

Також забезпечується можливість здійснення операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів через ПРРО (наразі такі операції доступні тільки для класичних РРО).

Довідково: Зміни внесені Постановою Кабінету Міністрів України від
19 травня 2021 року № 494 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2002 р. № 199 та від 2 березня 2016 р. № 149».

kyiv.tax.gov.ua

Теги: Головне управління ДПС у м. Києві,електронний підпис, ДПС.,ПРРО, Кабінет Міністрів України,електронна печатка,Украина,Україна,Київ,Киев,Кабмін,Кабмін України, Кабінет Міністрів ,Кабмин,Кабмин Украины,Кабинет Министров ,Кабинет Министров Украины,РРО,ДПС
Автор: wikibazacom