Кабмін провів масові кадрові чистки: звільнено заступників міністрів та голів ОВА

Кабмін провів масові кадрові чистки: звільнено заступників міністрів та голів ОВА
295708 ПЕРЕГЛЯДІВ

24 січня Кабінет міністрів України провів масові звільнення топпосадовців зі своїх посад. Мова йде про заступників міністрів та голів ОВА.

Про це повідомив постійний представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабмін призначив Олексія Соболева заступником Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Водночас був звільнений заступник Міністра оборони України В'ячеслав Шаповалов, заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря та заступник Міністра розвитку громад та територій України В'ячеслав Негоду.

Також звільнили Анатолія Іванкевича з посади заступника Голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України та Віктора Вишньова з посади заступника Голови Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Кабінет міністрів України погодив звільнення голів ОВА, а саме Валентина Резніченка (Дніпропетровська), Олександра Старуха (Запорізька), Олексія Кулеби (Київська), Дмитра Живицького (Сумська) та Ярослава Янушевича (Херсонська).

stopcor.org

Теги: Кабмін ,Кабінет міністрів України,ОВА