МАРОДЕРАМ ПРИСВЯЧАЄТЬСЯ!

МАРОДЕРАМ ПРИСВЯЧАЄТЬСЯ!
304070 ПЕРЕГЛЯДІВ
Ось як чітко працює комісія на чолі з АМПУ у рамках коридору «зернової ініціативи». Це невеликий скріншот зі звіту самого АМПУ та суднових брокерів (інформація, що перевіряється у відкритих джерелах). І що ми бачимо? Досить швидко працюють? Пропускають судна, які прийшли лише 19.11!!! Усього 5 днів простою. Молодці!!!!! Якби не одне, але. Там же стоять судна, у тому числі наш танкер "SUGAR" під завантаження 37 000 тонн олії для Індії з 24.10 (сьогодні рівно місяць!!!) і ніхто і пальцем не веде їх пропускати. Це яка відкритість? Які рівні для всіх умови? Хтось може це пояснити, крім КОРУПЦІЇ? Це мільйони доларів на простої для одних і дуже оперативна перепустка для інших! Панове АМПУ, добродії з міністерства транспорту та інфраструктури, я вас усіх особисто вважаю МАРОДЕРАМИ І ЗЛОЧИНЦЯМИ!! Сподіваюся що цей пост побачать у відповідних службах, СБУ (Служба безпеки України), Офіс Президента, Антикорупційний офіс, якщо наших офіційних листів та прохань пропустити судно у вищезгаданих структурах ніхто не бачить.
Цим постом розпочинаю інформувати всіх кожен день про ганебний бізнес АМПУ та МІУ. З фаміліями також. Хоча що до фамілій? Риба гниє з голови.
DEDICATED TO MARAUDERS!
This is how the commission headed by AMPU clearly works within the "grain initiative" corridor. This is a small screenshot from the report of AMPU itself and ship brokers (information verified in open sources). And what do we see? Work fast enough? Vessels that arrived only on 19.11 are being missed!!! Only 5 days of downtime. Well done!!!!! If not for one thing, but. Vessels are also there, including our tanker "SUGAR" to load 37,000 tons of oil for India from October 24 (today is exactly one month!!!) and no one is letting them pass. Is it some kind of openness? What are the levels for all conditions? Can anyone explain this other than CORRUPTION? This is millions of dollars in idle time for some and a very operational pass for others! Mr. AMPU, gentlemen from the Ministry of Transport and Infrastructure, I personally consider you all looters and criminals. I hope this position will be seen in the relevant services, if no one sees our official letters and requests to skip the ship in the above-mentioned structures
 
Теги: АМПУ, Служба Безпеки України,Офіс Президента,Офіс Президента України,Антикорупційний офіс, мародёр,коррупция