Злочинні схеми "нетерпимого до корупції" або як Володимир Гройсман через ДФС і мільярдні розкрадання бажав здобути "місце під сонцем"

Злочинні схеми "нетерпимого до корупції" або як Володимир Гройсман через ДФС і мільярдні розкрадання бажав здобути "місце під сонцем"
56906 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми вперше публікуємо сенсаційні факти масштабного розкрадання Державного бюджету за допомогою “схемного кредиту”. Організатори привласнюють мільярди гривень щомісячно. І все це під “дахом” керівництва Державної фіскальної служби, яке так розхвалює прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

У попередній частині розслідування про самостійний похід Володимира Гройсмана на вибори ми описали маніпулятивні технології громадської думки із залученням відомих політичних експертів. Звичайно, це лише частина “політичної машини” прем’єр-міністра. Та серйозні політичні амбіції потребують серйозних фінансів. Ми отримали факти, які свідчать про вражаючі за своїми масштабами схеми розкрадання Державного бюджету у системі повністю підконтрольній Володимиру Гройсману та його вірній людині – голові ДФС Мирославу Продану. Тільки за один місяць організатори отримують “чистими” більше 9 млрд. грн.

Злочинні схеми нетерпимого до корупції Прем’єр-міністр Володимир Гройсман із боями планомірно вибудовує власну владну вертикаль. При цьому, він вміє постояти за своїх. Ось відповідь голови Уряду Гройсмана нардепу Тетяні Остріковій на питання щодо “інституту виконуючих обов’язків” та конкретно в.о. ДФС Мирослава Продана:

 «Він дуже відповідальний керівник. І дуже прогресивний, і абсолютно нетерпимий до будь-якої корупції. І бореться з контрабандою. І дає гарні показники».

Така характеристика з уст Гройсмана, скупого на похвали чиновникам, дорогого стоять. Її вартість – мільярди гривень. Нам вдалося отримати доступ до документів податкових органів, що дало змогу відтворити схеми розкрадання бюджету за допомого сумнозвісного “схемного кредиту”. Тільки за січень-лютий цього року, за скромними підрахунками, від всього лише частини злочинних схем, з бюджету було виведено майже 20 мільярдів гривень.Як Гройсман самостійно готується до виборів: в мережі з'явилися резонансні  документи - polygraf.net

Ключовими регіонами, де активно працюють “чорні діри” є: м. Київ — 21,6 млрд. грн., Львівська обл. – 7 млрд. грн., Київська обл. – 6,7 млрд. грн., Донецька обл. – 5,2 млрд. грн., Дніпропетровська обл. – 4,9 млрд. грн., Волинська обл. – 2,8 млрд. грн., Вказані цифри це обороти фірм лише за 2 місяці, що здійснюють т.з. “скрутки” та реалізовують “схемний кредит”. Усього йдеться про 48,5 мільярда гривень із яких до 40% (20% + 20%) залишилося в кишенях організаторів схем — 19, 4 млрд. грн. В середньому 9,7 млрд. грн. в місяць.

І це лише за частиною схем. Якщо порахувати річний вимір, то недоотримання бюджету складатимуть – 116,4 мільярда гривень. Якщо коротко, то одна із типових схем виглядає так: підприємства “А” офіційно імпортують товар та продають його за готівку. А потім документи, що залишилася на руках, за винагороду продають фірмі “Б” (за допомогою фіктивного договору про продаж та доставку товару) . Причому кошти за товар можуть реально переховуватися і “обналічуватися” або ж просто залишатися на фірмі “Б” у вигляді боргових зобов’язань. Фірма “Б”, в свою чергу, продає фірмам “В” документи на різну продукцію; “скручує” (на жаргоні спеціалістів). Документи можуть стосуватися товарів, хоч якось пов’язаних із операціями купівлі у фірм “А”, так і зовсім на інший товар. Сигарети запросто можуть “перекрутитися” в соняшникову олію. Продаються документи фірмами “Б” фірмам “В” (останні часто є реально працюючими експортерами) за 7-11% від реального обороту. Фірма “В” в результаті фіктивної купівлі має документи на товар, який або сама виготовила або придбала за нижчу ціну. Потім уже цей товар по документам йде на експорт і держава повертає ПДВ. Саме фірми ланки “Б” у схемі є ключовими. На них лягає основний тягар фіктивних операцій і саме по ним легко можна вирахувати порушення.

Тому “живуть” (працюють по схемам) вони не довго — в середньому 2-3 місяці, і вчасно закриваються. На зміну їм приходять нові. Зараз стала поширеною практика, коли юридично компанії-“скручовачі” оформляються на мешканців окупованих територій, щоб складніше було притягнути до відповідальності. Уся вищеописана схема у повному форматі дає змогу мінімізувати прибутки, “обналічувати” кошти, уникати оподаткування і по суті отримувати фіктивне ПДВ від держави. Податківці просто не можуть не побачити такі масштабні “скрутки”! Адже операції проводяться стисло в часі і на великі суми. Доступ до баз даних податкових накладних мають сотні працівників ДФС . Та вони не зупиняють мільярдні операції і не затримують порушників «на гарячому». Чому? До слова, анонсовано з 22 березня запуск нового механізму зупинки електронних податкових накладних за допомогою СМ КОР (система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків).

Відтепер рішення про реєстрацію або відмову реєстрації ПН/РК має ухвалювати Комісія регіонального рівня протягом 5-ти днів. Коли ж об’єм постачання становитиме понад 30 млн. грн., то рішення протягом 7 днів ухвалюватиметься на центральному рівні. Проте, без зміни головного принципу роботи – “запрограмована бездіяльність по визначеним фірмам” усі ці новації не мають особливого значення. Це лише призведе до ще “пліднішої” співпраці “смотрящих” із податківцями на місцях. Інститут “смотрящих” Створення дохідних схем, розподіл награбованого покликані забезпечувати спеціальні “смотрящі”. За кожним регіоном закріплений свій менеджер: >

м. Київ. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 21,6 млрд. грн. “Смотрящий”: ПУЛЯ Євген Валерійович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Белмонт груп” (ЄДРПОУ:41113589, керівник – Мерабішвілі Артур Акакійович)

Львівська область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 7 млрд. грн. “Смотрящий”: КОСТЮК Василь Васильович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Фрутта опт торг» (ЄДРПОУ:41191557, керівник – Додатко Євген Вікторович)

Київська область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 6,7 млрд. грн. “Смотрящий”: КАРФІК Юрій Юрійович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Юнікорс” (ЄДРПОУ:41010559, керівник – Маслов Максим Євгенійович>

Донецька область. Загальний оборот схеми (січень-лютий 2018р.): 5,2 млрд. грн. “Смотрящий”: СТАДНИЧЕНКО Ігор Григорович Ключова фірма “скрутки”: ТОВ “Риба торг” (ЄДРПОУ:41444193, керівник – Приходько Василь Іванович) “Смотрящі” передають кошти безпосередньо керівництву ДФС, що й забезпечує “сліпоту” контролерів та стабільну роботу схем.

Передають саме тому, кого так хвалить Гройсман, Мирославу Продану. Один із найбільших гаманців прем’єра для забезпечення безбідного життя та політичних амбіцій в надійних “нетерпимих до корупції” руках земляка!

ПРИМ.: в додатках: — схема розкрадання бюджету; — в окремих постах конкретні приклади по ключовим регіонам. СХЕМИ, ФІРМИ, ІМЕНА, ДОКУМЕНТИ тощо. Ми оприлюднюємо лише частину опрацьованої інформації з отриманого масиву даних: впевнені, що цього достатньо, щоб запрацювали правоохоронні органи, принаймні ті, котрі не “в долі” від цих схем. Окремим каналами комунікації з матеріалами також ознайомлені нардепи, антикорупціонери, журналісти та самі учасники схем. Тому будь-яка реакція чи її відсутність говоритиме багато про що…

Джерело


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Володимир Гройсман, прем’єр-міністр Володимир Гройсман.,ДФС,Продан, Мирослав Продан,Контрабанда,Мерабішвілі Артур Акакійович,ПУЛЯ Євген Валерійович ,КОСТЮК Василь Васильович ,Додатко Євген Вікторович,КАРФІК Юрій Юрійович ,Маслов Максим Євгенійович,СТАДНИЧЕНКО Ігор Григорович,Приходько Василь Іванович), корупція,Украина,Україна
Автор: wikibazacom