Володимир Ісаєнко: 11 квартир Максима Луцького або як «хитромудрими схемами» з НАУ було виведено майже 10 га землі
159208 ПЕРЕГЛЯДІВ
Рейдери або, 11 квартир Максима Луцького
Вітаю вас, мої щирі друзі по ФБ і життю, мої віддані фоловери і невідомі інсайдери!
ви стали вагомою частиною мого життя,
підтримуєте її словами і ділами!
Мене вже перестали дивувати анонімні повідомлення з корисними порадами і цікавою інформацією (так-так, приходять не тільки погрози).
Скільки разів ви мене запитували, чому я не пишу про те, що зараз відбувається в Національному авіаційному університеті.
Розумієте, ... це зовсім нелегко наважитися писати ТАКІ речі про НАШ Університет,
Університет, імідж і рейтинг якого, ми разом відновлювали такими зусиллями...
Хотілося вірити, що Хтось Великий і Розумний припинить це свавілля і наругу над державним Університетом бо, це неминуче веде до руйнації перспективного закладу! І, ми ж з вами знаємо, скільки людей і скільки разів зверталися до представників різних органів влади!
Тому, коли наші студенти та інші небайдужі громадяни не хочуть і не мовчать, я також наважуся публічно прокоментувати деякі моменти.
Отже, Друзі, сьогодні ми зупинимося на землях і забудовах НАУ.
Адже саме вони, на моє глибоке переконання, і є найбільшим інтересом рейдерів.
Історично так склалося, що НАУ дістався великий шмат землі недалеко від центра Києва, на якому вільно розміщалися навчальні та господарські корпуси, гуртожитки, спортивний комплекс, стадіон, басейн, паркові зони...
У ті далекі часи, коли авіація розвивалася шаленими темпами, тодішні очільники цього закладу вищої освіти мислили на перспективу, глобально і масштабно.
Але, переломні 2000-ні винесли на поверхню ділків, ласих до державної власності.
Один з таких потрапив і в НАУ.
Так, це я про Максима Луцького.
Я не буду тут зупинятися на особливостях його біографії і професійного досвіду так, як інформації про це дуже багато в Інтернеті)
Але, скажу, що молодий чоловік одразу ж зайняв високу адміністративну посаду в НАУ.
Я також залишу опис «посадових досягнень» для самого Максима Георгійовича, а зосереджуся на його «особистих матеріальних здобутках» за час його роботи на посаді першого проректора НАУ.
Отож... Декларація
Як для доволі молодої людини, яка майже усе трудове життя працювала в сфері освіти, у пана Луцького вражаюча декларація!
У 2016 році, коли я звільнив М.Луцького, його декларація містила усі атрибути «успіху» - будинок 400 кв. м в Козині, апартаменти в Буковелі, земельну ділянку з будинком в Києві.
Перший проректор університету та колишній нардеп гордо задекларував і «маленькі втіхи справжнього чоловіка»- ювелірні вироби та годинники, біля мільйону у.о. готівки, мікроавтобус.
Пане Богдан Торохтій, Ви помилилися - мікроавтобус не у мене в декларації, а у М.Луцького! Спитаєте його, де взяв? Нам також цікаво буде дізнатися звідки у нього ТАКІ статки).
Та, найбільше вражає - 11 квартир у будинках, збудованих на землях НАУ!!!
Для «старожилів» НАУ тут немає таємниці - Максим Луцький віддавав і забудовував землі Університету!
Тут на фото один із Договорів на інвестування та будівництво житлового комплексу (від 15.11.2007р.), підписаний, як видно, в.о. ректора М.Куликом, хоча там і надруковане інше прізвище.
Цей Договір погоджений заступником Міністра освіти і науки М.Луцьким.
І, саме, цей Договір дав старт усім житловим забудовам земель НАУ!
Цим Договором спочатку передбачалося, що під забудову виділять 7500 кв.м (0,75 га), а 10% збудованої загальної житлової площі буде передано співробітникам Університету.
Методом підписання додаткових угод, площа забудови збільшилася до 9,98 га, нібито для реконструкції стадіону та спортивних майданчиків і для будівництва дитячого садка (додаткова угода до договору від 12.12.2007р.)
Причому, реконструкцію стадіону планувалося здійснити за рахунок НАУ, зменшивши частку Університету від загальної площі побудованих квартир на 3%, тобто з 10% до 7% (договір від 25.02.2013р.)
Подальші маніпуляції з підписанням договорів та угод призвели до того, що спершу стадіон і дитячий садок щезли з переліку цільового використання університетської земельної ділянки НЕВИЗНАЧЕНОГО розміру (договір від 20.02.2013 р. номер 130/25) , і там залишилося тільки будівництво житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом!
Для співробітників НАУ договором повернули частку у 10% «загальної площі квартир, перелік яких узгоджується протоколом розподілу за договірною ціною, яка в будь-якому випадку не може перевищувати собівартість будівництва одного квадратного метра загальної житлової площі». Або, простіше кажучи, квартири співробітникам продавалися за гроші і за «договірною» ціною. Цікаво, як і хто про це домовлявся
Далі, 25.02.2013 р. ректор М.Кулик підписує нову додаткову угоду, згідно якої Університету має дістатися уже тільки 6% загальної площі квартир!!!
Ще одна додаткова угода від 26.02.2013 р. фіксує площу забудови в розмірі 9,98 га та повертає формулу:
- для будівництва житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом - 4,85 га;
- для реконструкції стадіону та спортивних майданчиків - 4,38 га;
- для будівництва дитячого садка - 0,75 га.
Але, 6% залишається
Так само, як і питання хто і коли буде реконструювати стадіон та спортивні майданчики
Врешті, 15.05.2015р. ректор М.Кулик підписав ще одну додаткову угоду, відповідно до якої НАУ отримав житлові приміщення загальною площею 850 кв.м у житловому комплексі Відрадний, 4а,
Коли я очолював НАУ, то категорично відмовився підписувати сумнівні документи щодо виконання інвестиційних зобов’язань за договорами (опис усіх обставин цієї справи напевно потребуватиме окремого посту+фотокопії договорів-угод, що я за необхідності можу зробити).
І, тільки на виконання рішень Господарського суду м. Києва було підписано акти приймання-передачі 32 житлових квартир за адресою: М.Донця 2-а та 17 житлових квартир за адресою: М.Донця 2-б.
Житлові приміщення обліковано за даними бухгалтерського обліку та поставлені на баланс Нау.
Тобто, на момент заходу рейдерів, ці квартири були у власності Університету.
Загалом, ось такими «хитромудрими схемами»:
- З НАУ було виведено майже 10 га землі
- Частка загальних площ побудованих квартир зменшилася з 10% до 6%
А, стадіон, спортмайданчики, садочок так і залишилися на папері
А, усі ми добре пам’ятаємо, що Першим в ці часи був Максим Луцький
Тож, нехай тепер не дивуються наші студенти, чому старі і нові члени команди М.Луцького так відкрито нахабно розпоряджаються державною власністю і землями!
«Міцні господарники» ретельно і надовго закладали «особистий інтерес» в усі сфери життєдіяльності Університету.
Вони ніколи і подумати не могли, що хтось може усунути іх з «ЇХНЬОГО» Університету!
Але,
МИ Є!!!
Усі, ті хто приходить в університет працювати, а не грабувати!
Усі, хто чесно там вчиться!
Усі, хто поважає себе і інших!
Тому, за словами геніальної Ліни Костенко:
«І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!»
P.S. У першому коментарі посилання на думку мешканця новобудов НАУ щодо дій «команди Луцького»