Ман Сіті стримує боротьбу проти Вовків

63581 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Манчестер Сіті» відклав матч-реванш проти «Вовків» у другому таймі, щоб почати свої спроби повернути собі титул Прем'єр-ліги з перемогою над Моліна.

«Сіті» зазнав невдачі в першому таймі, коли гравці, а саме «професійні футболісти року» Кевін де Брейн і Філ Фоден, вперше зіграли після того, як із соромом поїхали з дому в Англіі. На цьому етапі здавалося, скільки гостей приїдуть, підходять обидва Фоден і Рахім Стерлінг, а воротар вовків Руї Патрісіо робить два гідних сейва.

Однак «Сіті» завершився після перерви. Даніель Поденс двічі наблизився до господарів, а Кайл Уокер відбив потертий кидок Рубена Невеса з лінії, перш ніж Рауль Хіменес, який забив 27 голів в минулому сезоні, забив другий раз за 12 хвилин до початку матчу.

Однак «Вовкам» не вдалося повторити подвиги минулого семестру, коли вони повернулися з рахунком 2:0 і виграли цей матч, а зусилля Габріеля Жезуса в компенсований час закріпило перемогу команди Пепа Гвардіоли.