Команда «Дніпро» вийшла у чвертьфінал

157791 ПЕРЕГЛЯДІВ

У другому матчі 1/8 Кубка команда «Дніпро» вирішила не відкладати на другу половину те, що можна зробити в першій.
Уже зі стартового вкидання номінальні гості взялися за справу. «Фарба» була закрита надійно, з периметра у одеської команди особливо не йшло (за винятком Блейлока і його п'яти «трьох» у чверті №3). Звичайно, від хорошого захисту з'явилися легкі бали в нападі.
Вирішивши майже всі питання в першій половині (28:47), «Дніпро» трохи зменшили оберти в другій. Вищезгаданий Блейлок забив п'ять дальніх кидків, кілька разів залетіло з-під кільця від Одеси. Але на підсумковий результат протистояння ці речі майже не мали ніякого впливу.
Хочеться відмітити, що Натяжко, який останній раз грав ще у вересні проти «Гронінгена», зіграв майже 14 хвилин, набрав сім очок, чотири підбору і дві передачі.
Результати матчу «Одеса» - «Дніпро»: 74:88 (14:23, 14:24, 24:24, 22:17), перший матч - 77:94.
У чвертьфіналі Кубка «Дніпро» зіграє з «Миколаєвом».