Левицька Наталія Валеріївна : Артазей Василь Іванович : Коливошко Валерій Іванович : Костін Тарас Вікторович : Губенко Валентина Валеріївна : Лой Катерина Іванівна : Коливошко Наталія Іванівна або корупція по Переяславськи?

Левицька Наталія Валеріївна : Артазей Василь Іванович : Коливошко Валерій Іванович : Костін Тарас Вікторович : Губенко Валентина Валеріївна : Лой Катерина Іванівна : Коливошко Наталія Іванівна або корупція по Переяславськи?
232930 ПЕРЕГЛЯДІВ

КОРУПЦІЯ ? : Левицькій Наталії Валеріївні, студентці магістратури денної форми навчання Київського національного університету імені Т. Шевченка, яка не відвідує навчання і не здає екзаменів присвоєно академічну стипендію Кабінету Міністрів України за підписом Прем’єр міністра України!


Останнім часом в повсякденному житті ми дедалі частіше чуємо взаємозв’язок слів «корупція» та «кваліфіковані кадри». Здавалось би ці терміни мають бути віддалені одне від одного «кілометровою дистанцією», але нажаль – це далеко не так! Точніше сказати: в нашій державі ці слова можна практично ототожнювати. І корупцію, і кваліфіковані кадри завжди в Україні обговорюють на найвищому державному рівні. Приміром варто згадати прес-конференцію https://www.slovoidilo.ua/2020/05/20/novyna/polityka/preskonferencziya-zelenskoho-tekstova-onlajn-translyacziya Володимира Зеленського, яка відбулась 20 травня, тоді Гарант поскаржився на кадровий голод в країні: «Я не можу знайти і професійних, і чистих людей», - сказав президент. Але чому ж так?!...


Будьмо відверті: відповідь на це питання перш за все криється у КОРУПЦІЇ! В нашій державі вже давно підбір кадрів заїжджений корупційною складовою - кваліфікація працівника вимірюється розмірами хабарів або потрібними знайомствами, а не рівнем знань та практичними навичками, досягненнями!!! Все просто: або в тебе пачка зелених банкнот, або тебе просуває брат, кум, сват чи коханець-чиновник до якого стрибають в ліжко далеко не за щирі почуття!!! І все це, на превеликий жаль – буденні українські реалії!


А тепер уявіть собі, а більшості й не потрібно уявляти бо ви уже в такому становищі : як себе почувають істинно кваліфіковані працівники – коли бачать ситуацію що місце праці займають бездарі, яких просунули родичі або «папіки»?!... Уявіть, яке відчуття викликають слова Гаранта, що в Україні кадровий голод?!...


Та щоб вирішити проблему кадрів і корупційну складову їх підбору – мало зловити кількох чиновників, які продають робочі місця, посади за хабарі! По факту – потрібно починати із самого кореня цієї кричущої проблеми, а криється вона ще на етапі підготовки кваліфікованих кадрів – в українських навчальних закладах!!! Звісно, нічого нового ми не відкриємо якщо скажемо, що левова частка навчальних закладів є розплідниками корупції: хабарі за вступ (додатково на бюджетне місце), хабарі за здачу іспитів, хабарі за прогули – це далеко не весь корупційний «прейскурант». Саме з навчальних закладів згодом виходить жалюгідний шаблон корупційного працевлаштування! Саме в навчальних закладах прогульникам і бездарам чітко показують – знання не важливі, головне гроші і знайомства! Саме в навчальних закладах розумні молоді люди роблячи перші свої кроки у житті усвідомлюють, що їх кваліфікація буде далеко не першим чинником для отримання омріяного місця праці; тут же вони констатують: слова депутатів, чиновників про «змінимо Україну на краще» - це всього-на-всього «бла-бла-бла» від якого аж «верне поза-тижневою їжею».


Але як це змінити?! І чи хочемо ми: Президент Володимир Зеленський, залишки добросовісних політиків, батьки наших дітей і найголовніше самі студенти – це змінити?!... От напевне це і є найважливіше запитання, яке кожен з нас має собі особисто поставити! І якщо Володимир Зеленський не хоче протягом наступних років говорити слова про кадровий голод в Україні – то він діятиме кардинально?! Якщо ми батьки, не хочемо давати хабарі за навчання своїх дітей – ми повинні також діяти кардинально! І найголовніше, якщо ми, студенти, хочемо істинно змінити Україну на краще, хочемо здобувати місце праці за своїми знаннями, а не через хабарі і ліжко – то ми повинні вставати і боротись!!! Боротись за Україну, за себе і за своїх майбутніх дітей!!!


В Україні є колосальна кількість розумних молодих людей, які щодня стикаються із корупцією та соціальною несправедливістю у навчальних закладах – саме це журналістів нашої редакції спонукало провести розслідування по викриттю кричущих фактів порушення Закону в стінах навчальних закладів, що приводить до знищення майбутнього нашої держави.


Досліджуючи тему нашого журналістського розслідування в наше поле зору потрапив дуже цікавий документ, а саме: РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 18 грудня 2019 р. № 1307-р «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1307-2019-%D1%80#Text) за підписом, вже екс, Прем’єр міністра Олексія Гончарука. Згідно додатку до цього розпорядження, де є список студентів закладів вищої освіти, яким призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на I семестр 2019/2020 навчального року, ми проаналізували представлені там ВНЗ і студентів, яких вони подавали. Найперше, звісно, нас зацікавили популярні навчальні заклади такі як: Національний університет “Києво-Могилянська академія”(м. Київ), Національна академія внутрішніх справ (м. Київ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, та інші.


Забігаючи наперед констатуємо – нажаль, Київський національний університет імені Тараса Шевченка здивував нас із не найкращої сторони, точніше згідно нашого журналістського розслідування.

Його представниця ЛЕВИЦЬКА Наталія Валеріївна на нашу думку аж ніяк не мала знаходитись серед списку студентів, яким призначили академічну стипендію Кабінету Міністрів України.


Будемо відверті – ми жахнулись від фактів, які виявили…

                                                     Левицька Наталія Валеріївна

Довідка: розмір академічної стипендії Кабінету Міністрів України для студентів становить 3,125 мінімальної академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, для аспірантів академічна стипендія виплачується у розмірі посадового окладу викладача-стажиста, збільшеного на 15 відсотків.


Левицька (Коливошко) Наталія Валеріїна 1994 року народження єдина із більш як 26-ти тисяч студентів цього ВНЗ отримала присвоєння цієї стипендії.

Стипендію здобула в статусі студентки денної форми навчання Магістратури кафедри біохімії Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка (http://www.univ.kiev.ua/ua/departments/bm/). 

                           Левицька Наталія Валеріївна    - Але от як вона здобула цю стипендію і за які такі заслуги – це дуже й дуже велике запитання??? – відповідь          читайте нижче!


Левицька (Коливошко) Наталія Валеріїна 1994 року народження.

До навчання на бюджетній денній формі навчання Магістратури кафедри біохімії Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка навчалась також у Магістратурі Академії Муніципального Управління (http://www.unipedia.net/universities/234#). Там вона вивчала маркетинг і також була студенткою денної форми навчання на бюджетній основі, тобто також отримувала стипендію більше року... Проте на заняття вона зовсім не ходила!!! А коли їй почали телефонувати, що в неї пропуски, що вона не ходить на заняття, і їй треба здавати екзамени, курсові тощо - вона написала заяву і пішла по власному бажанню з Академії Муніципального Управління, магістратуру не закінчила, перервала навчання, хоча отримувала державну стипендію.


На магістратуру Академії Муніципального Управління Левицька (Коливошко) Наталія потрапила після закінчення навчання на бюджетній денній формі Бакалавра кафедри біохімії, все того ж Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де їй після провалу в з Академії Муніципального Управління їй присвоїли академічну стипендію Кабінету Міністрів України. Бакалавра Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка закінчила на трійки, тобто по-середньому закінчила, ніяких відзнак не було.


Коротко її навчання можна описати так:


Бакалавр : навчання на бюджетній денній формі навчання кафедри біохімії Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчання останній рік не відвідувала, екзамени поставили…, але стипендію отримувала.

- Магістратура (невдало, покинула) Академію Муніципального Управління, магістратуру не закінчила, перервала, навчання не відвідувала жодного разу!!! Екзамени не здавала, просто їх поставили… хоча отримувала державну стипендію.

- Магістратура: кафедра біохімії, все того ж Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Одна на більш ніж 26 тис. студентів отримала академічну стипендію Кабінету Міністрів України.

Питання? : Як таке взагалі можливо??? Як можна не відвідувати навчання на бюджеті денної форми,  – і при цьому ще й отримати академічну стипендію Кабінету Міністрів України??


Також варто зазначити, що в навчанні Левицької (Коливошко) Наталії в період між провалом магістратури Академії Муніципального Управління і магістратурою на кафедрі біохімії Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка була перерва - вона вийшла заміж за одного бізнесмена, народила дитину, але… Важливо! З інсайдерських джерел ми дізнались, що Левицька (Коливошко) Наталія Валеріївна під час одруження мала прізвище чоловіка (Ч….) , під час заміжнього життя, працювала на його підприємствах, вела «клієнт банкінг» розпоряджалась як готівковими, так і безготівковими коштами свого чоловіка, після того як він помітив значну недостачу коштів, а це більше двох мільйонів гривень, він звернувся до неї, щоб вона пояснила, куди поділись кошти, ввечері вони поговорили, вранці він пішов на роботу, а прийшовши виявив, що його дружина з донькою, якій менше року, зникли, по телефону його дружина йому повідомила, що вона його покинула, він для неї занадто старий (у них велика різниця у віці) і вона повернулась до своїх батьків у місто Переяслав. Далі був банальний шантаж… вимога, що він не буде мати претензій до зниклих грошей, а вона дозволить йому бачитись з його донькою. Свою однорічну доньку покинула на виховання своїй матері в місті Переяслав, а сама переїхала жити в Київ до не установленої, поки що, особи.Під час нашого журналістського розслідування ми отримали факти того, що Левицька (Коливошко) Наталія Валеріїна 1994 року, практично протягом всього свого часу навчання, замість відвідування процесу здобуття знань, працювала на різних місцях праці.

Тобто, в цей час коли вона мала бути на навчальних парах в університеті, де до того ж отримувала стипендію за підписом Прем’єр міністра України – вона знаходилась на роботі.

Вона працювала всі ці роки на приватних підприємствах ТОВ "САМСУНГ ЕЛЕКТРОНІКС УКРАЇНА КОМПАНІ" ЄДРПОУ 36048094 і отримувала заробітну плату 11  тисяч гривень на місяць!!!

В тому числі працювала в Переяславі. Тобто повний робочий день в неї був в місті Переяслав, Київської Області, а в той самий час вона ніби то сиділа на парах. Виходить: або вона не працювала і це фіктивні нарахування заробітної плати підприємства, які їй це робили, або навпаки, вона працювала на підприємствах, а підробку документів, те, що вона ходила на пари робив навчальний заклад. І при тому всьому, університет Шевченка – це один з найпрестижніших навчальних закладів нашої країни!!!

                       Левицька Наталія Валеріївна

                            Левицька Наталія Валеріївна


Крім того, в ході нашого журналістського розслідування нам стало відомо, що з дитиною вона практично не проживає, залишала її на своїх батьків і подалась начебто навчатись – чого за всіма параметрами де-факто – немає. Тобто і дитиною не займалась, і навчання ігнорувала!!!


До того ж є дуже багато питань до мера міста Переяслав Тараса Костіна, який є другом Коливошко Валерія Івановича - батька Левицької Наталії. По матеріалам, які є в нашому розпорядженні, його дії і дії його підлеглих потребують перевірки стосовно перевищення службових повноважень, зловживання службовими повноваженнями з ознаками корупційних дій. Особливо підлягають перевірці і дослідженню дії заступниці мера міста, Губенко Валентини Валеріївни, а також зокрема Катерини Лой - начальниці відділу в справах сім’ї. Також потребує перевірки державний ЦПАН в місті Переяслав. Адже на сьогоднішній день залишається відкритим питання: яким чином ці чиновники можуть зареєструвати дитину без згоди батька?... А потім протягувати через опікунську раду сумнівні рішення, де документи підлягають перевірці по тій причині, що мають ознаки неправдивих відомостей.


На сьогоднішній день, щодо Левицької Наталії Валеріївни внесена відомість в Єдиний Реєстр Досудових Розслідувань, повідомлення про злочин, по старому КПК, це називається «порушена кримінальна справа», по якій відповідальність від двох до п’яти років позбавлення волі.


Тепер спробуємо відслідкувати через які такі «заслуги» Левицька (Коливошко) Наталія Валеріїна отримала академічну стипендію Кабінету Міністрів України, не відвідує навчання і не здає екзаменів і при тому отримує державну стипендію.


Найперше що кидається у очі, те як завжди при «справах» місцеві впливові «князьки». Коливошко Валерій Іванович - батька Левицької Наталії, як ми вже зазначали є близьким другом мера Переяслава Тараса Костіна. Крім того, пан Валерій Коливошко є заступником директора заводу «ТОЧМАШ» (Код ЄДРПОУ 19277566) (https://opendatabot.ua/c/19277566) міста Переяслав, Київської Області. Власник заводу одноосібний, 100% корпоративних прав всього заводу має Артазей Василь Іванович. Артазей Василь Іванович і раніше був директором заводу, який потім увійшов у холдинг, інвест групи «Атланта», якої засновником є все той же Василь Артазей. Він оформив повний контроль над ВАТ« Завод «Точмаш» (http://tochmash.com.ua/) викупивши у фонду держмайна 30 % державних акцій цього заводу. Свого часу цей завод процвітав, на ньому було близько 500 працівників, які мали право на приватизацію, мали право отримувати дивіденди з цього заводу. Але в даний час практично все чим займається цей завод – це здача в оренду потужностей та складів заводу (http://tochmash.com.ua//ua/rent.html).


Потребують перевірки всі офшори в тому числі офшорна компанія Runa Foods Public Company Limited (Кіпр), де власником є Артазей Василь Іванович https://sylapravdy.com/angliyski-grafi-ta-ukrainci-v-ofshorakh-komu-nalezhat-volinski-nadra/


Щодо діяльності заводу «ТОЧМАШ», Василя Артазея та Валерія Коливошко ми обов’язково проведемо окреме журналістське розслідування та встановимо, хто довів завод до такого стану, що просто одна людина практично захопила цей завод, і чи законно???


В Україні багато таких міст, як Переяслав, де місцеві «князьки», користуються тим, що мають не тільки гроші, але й за свої гроші вони мають вплив на органи державної влади, правоохоронні органи, судову систему влади, контролюючі органи тощо. В більшості своїй вони лобіюють і протягують в першу чергу мерів міст і фінансують Мерії міст для того, щоб у них була підтримка. Після того, як вони беруть на свою сторону мера, як правило, по Україні, в містах, вони вже через мера починають налагоджувати співпрацю із контролюючими та іншими органами, які теж дружать з мером. Якщо ті органи дружать з мером, то мер вже буде лобіювати інтереси за винагороду цих місцевих «князьків».


Валерій Коливошко на підприємстві займається саме фінансовими питаннями, орендами, зам директора по всім іншим дорученням, щоб не підставлявся сам власник. На сьогоднішній день йде судовий процес https://opendatabot.ua/court/90084424-bd1f5c1b072e2a2f830236c6af4b1043, місцева податкова адміністрація стягує з заводу «ТОЧМАШ» майже 550 тисяч гривень податку, який вони не сплатили в бюджет, тобто, якщо це тільки податок з оренди – то яка сума оренди? Вона дуже велика, а ці кошти повинні були отримувати з оренди жителі міста Переяслава!


Цілком ймовірно, що Наталія Левицька, яка за прогули навчання покинула Академію Муніципального Управління, а перед цим ніщо не завадило отримати диплом Бакалавра кафедри біохімії Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка – завдяки зв’язкам свого батька і його дружбі із мером Переяслава – «незрозумілим» чином поступила на магістратуру все того ж університету Шевченка на бюджетне навчання денної форми. Більше того, 18 грудня 2019 року, Кабінет Міністрів України включив її до списку студентів Академічної Стипендії Кабінету Міністрів України. Підкреслюємо: Левицька навчання не відвідує, екзамени не здає, а тут їй ще й Академічну стипендію Кабміну вручили?!


Також згідно інформації якою ми володіємо, до її «феноменального успіху» в отриманні академічної стипендії та халатного відношення до навчання може бути причетний державний службовець високого рівня, як це ще тепер часто називають, так званий «папік», який може все – «хоч зірочку з неба», або академічну стипендію за підписом Прем’єр міністра…


Необхідно терміново встановити, на які оцінки закінчили бакалавра всі студенти до 29 номеру включно, по цьому списку:


http://www.univ.kiev.ua/en/abit/2018/Lists/master/1637/451679

                   Левицька Наталія Валеріївна

Порівняємо з «трієчницею» Наталією Левицькою, і скажемо ректору – НЕ ДУРІТЬ НАС!


Правоохоронці повинні провести розслідування, бо якщо в Інституті Біохімії декан ввела норму не відмічати відсутність на парах, то це означає, що можна видавати дипломи магістрів будь-кому. І не обов’язково ходити на пари. В усіх вищих навчальних закладах, з керівництвом яких ми поспілкувались, студентам на парах ставлять позначки відсутності (н) і присутності. Особливо це стосується, студентів, які навчаються на бюджеті.


Невже не соромно тим, хто протягнув Левицьку на призначення такої стипендії? В Університеті Шевченка дуже багато талановитих студентів, які потребують допомоги, вони отримують стипендію в розмірі трохи быльше тисячі гривень, вони живуть на ці копійки. Вони приїхали не тільки з великих міст, вони приїхали в різних областей, сіл, з районних центрів, і не всі батьки можуть належним чином забезпечувати своїх дітей, тому що в країні криза.


Мова йде про те, що через корупцію академічна стипендія незаконно пішла в руки людині, яка прогулює навчання, а не сумлінним і талановитим молодим людям. А побачивши таку несправедливість – чи буде в них бажання проживати в Україні? Адже вже на рівні університету їм чітко показують, що розум і наснага в державі не цінуються!!! Цінуються гроші, багаті батьки, корупційні зв’язки і «папіки»…


То як же ми хочемо змінити державу на краще??? То як наш Президент в такій ситуації може не відчувати кадрового голоду, якщо державні стипендії і робочі місця віддають корупційним шляхом?


Одні студенти талановиті, навчаються та ходять на пари кожен день, живуть на ту мізерну стипендію, яку вони зараз отримують і на яку не можливо прожити без допомоги батьків і вони не отримують ніяких стипендій Кабміну. І бачучи цю несправедливість, як вони можуть розвиватись і вірити нам, особливо уряду країни, прем’єр міністру України, своїм ректорам, бачучи таке неподобство і таку несправедливість?


Корупцію потрібно долати в корені її зародження, і саме так можна буде уникнути кадрового голоду, і саме так – кожна талановита людина отримає шанс здобути хороше місце праці, яке наразі віддається «золотій молоді» в яких батьки мільйонери та «куми, брати, свати і «папіки»…


Ми зробили запит в держмайно по приватизації ВАТ« Завод «Точмаш».


1.1. Звертаємось до громадян м. Переяслав, Київської області, усі хто працював до і на момент приватизації ВАТ« Завод «Точмаш», в минулому ВАТ« Інженерна компанія «Досвід», зателефонуйте за номером 095 012 0009 або надішліть матеріали на пошту antikor20201@ukr.net і ми встановим причини, чому ви не стали власниками підприємства, і будем шукати юридичний спосіб разом з вами скасувати приватизацію заводу та встановлення його дійсних власників, працівників підприємства які на той час там працювали.


2. Звертаємось до громадян м. Переяслав, Київської області, якщо у вас є матеріали або факти службової недбалості Мера міста Переяслав Костіна Тараса Вікторовича, заступниці мера Губенко Валентини Валеріївни, Лой Катерини Іванівни, директора ВАТ «Завод «Точмаш» Артазея Василя Івановича та його заступника по «питанням…» Коливошко Валерія Івановича, просимо зателефонувати за тел. (095) 012 0009 або надіслати матеріали на пошту antikor20201@ukr.net


(Для Державного бюро розслідувань! Розкрити корупцію дуже просто, необхідно встановити невідому особу, можливо «папіка», а саме встановити локацію, де була, жила, з ким жила Левицька Наталія Валеріївна тел. (098) 521-38-77, з моменту вступу в Університет імені Тараса Шевченка з 2018 року до 19 вересня 2020 року.

Взяти номери телефону:
Левицька Наталія Валеріївна тел. (098) 521-38-77
Артазей Василь Іванович (067) 311-12-22
Мер міста Переяслав Костін Тарас Вікторович
Заступниці мера Губенко Валентини Валеріївни (093)-467-43-61
Лой Катерина Іванівна (063) 078-06-34, (097) 334-61-15
Директор ВАТ« Завод «Точмаш» Артазей Василь Іванович (067) 311-12-22,
Коливошко Валерій Іванович (066) 440-01-49
Директора Інституту Біохімії Університету Тараса Шевчеенка Остапченко Людмила Іванівна
Номери телефонів керівників контролюючих органів, судової гілки влади та адвокатів, які представляли інтереси вищевказаних осіб, і відслідкувати білінг та геолакацію розмов, і настане кінець корупції в місті Переяслав Київської області!)

При введені цих телефонів висвітиться локація, де жила Левицька Наталія Валеріївна і де вона спала в місті Києві, вона не жила в Переяславі, вона залишила свою дитину матері, наскільки нам відомо, і жила в місті Київ, з ким вона жила?). Правоохоронні органи можуть з’ясувати, не тільки де вона жила, а й який телефон був поряд з нею найчастіше. Програмне забезпечення прораховує практично всі телефони. В наслідок цього з’ясується і посадовець Кабінету Міністрів, і посадовець Міністерства Освіти, який готував ці документи, на отримання такої стипендії, як на нашу думку можливо за неправомірну вигоду. Буде знайдена та особа, яка стоїть за цим... Буде доведено, де вона була, де вона жила два з половиною роки, з моменту вступу в Інститут Біохімії до моменту закінчення магістратури цього Інституту. Де вона спала, адресу і хто там був ще… І мова йде не про розкриття персональних даних і публікацію, з ким вона спить, це її особиста справа. Мова йде про зловживання службовим становищем державними службовцями і посадовими особами, в наслідок яких Прем’єр Міністр України поставив підпис, надавши стипендію Наталії Левицькій. Мова йде про службову недбалість працівниками мерії міста Переяслав, Київська область.
Мова йде про сумнівну приватизацію заводу ВАТ «Завод «Точмаш», де можливо власниками повинні були стати близько 500 працівників заводу, а не власник офшорів Артазей Василь Іванович!

Ми встановимо і покажемо усіх корупціонерів в місті Переяслав, Київської області! Для нас ,журналістів, коли мова йде про прозорість, справедливість, про корупцію, ми пишемо правду, для нас не важлива посада корупціонера який вважає що буде займати свою посаду довічно! Нам все одно хто він, ректор найпрестижнішого закладу, до якого з проханнями звертаються посадовці найвищого рівня, де і не обов’язково ставити «н» «золотій молоді», яка не ходить на пари, мер якогось міста, суддя, правоохоронець, ми не бачимо різниці між ними… Тих хто порушує наші конституційні права об’єднує одне спільне, це можна сказати одним словом «РІШАЛОВО»!


Далі буде…Теги: Левицька Наталія Валеріївна,Коливошко Наталія Іванівна,Артазей Василь Іванович,Костін Тарас Вікторович,Губенко Валентина Валеріївна,Лой Катерина Іванівна,Коливошко Валерій Іванович, корупція