Розвиток будівничих робіт і не тільки на Київщині за 2021 рік, всі подробиці:

Розвиток будівничих робіт і не тільки на Київщині за 2021 рік, всі подробиці:
148343 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як зазначають представники Київської обласної державної адміністрації, розвиток інфраструктури в Київській області впродовж минулого року був досить масштабним та ефективним. Відомо, що всі будівельно-монтажні роботи на об’єктах були проведені коштом і в межах проєкту “Велике будівництво” Володимира Зеленського.

 

Загалом було реконструювали чи побудували з нуля досить великий ряд споруд громадського значення та зокрема, не обійшлося й без вагомих дорожніх робіт. Проте помітного розвитку зазнали й соціальні програми, які були проведені в межах даного проєкту. Одним з таких є встановлення найбільшого прапора серед всієї області в Броварах, при чому висота стовба на якому він розташований становить 72 метри. Метою такого діяння вважається бажання нагадати місцевим жителям про загальну єдність та тяжку ціну нашої свободи й незалежності. До того ж як було вказано вище, реконструкція торкнулася й дорожніх робіт на Київщині, щоб покращити якість стану дорожнього зв’язку між населеними пунктами області. Всього як повідомляє влада, за 2021 рік було відремонтовано або заново побудовано близько 261 кілометра громадських дорожніх сполучень та понад 84 кілометри доріг місцевого значення.

Також модернізація містить в собі позитивні зміни й в медичній сфері, а точніше побудова закладів медицини в різних містах та селищах Київської області. Отож, свою роботу розпочали вісім сучасних амбулаторій у селищах Броварського, Фастівського, Білоцерківського та Обухівського районів, крім того, завдяки проєкту вони мають спеціальні діагностичні обладнання. Як говорить Київська обласна державна адміністрація, побудова нових амбулаторій є досить важливою, адже завдяки цьому людям більше не треба кожен раз їхати в центральну лікарню. Ще було оснащено новенькими приймальними відділеннями й шість лікарень в таких містах, як: Тетіїв (реконструкція), Фастів (реконструкція), Обухів (капітальний ремонт), Ірпінь (реконструкція), Переяслав (реконструкція) та у селищі міського типу Іванків (реконструкція). Осучаснення приймальних відділень медичної допомоги безсумнівно сприяє поліпшенню якості та швидкості праці медичних працівників і взагалі мобільності лікарень.

Так само в процес швидкого розвитку інфраструктури даного регіону потрапила й заклади освіти. Будівельні роботи були проведені й на даний час повністю завершені в дитячих садочках в селах: Студеники (капітальний ремонт), Синяк (будівництво з нуля), Красятичі (реконструкція) та Лебедівка (реконструкція), окрім цього в містах Вишневе (капіт. ремонт) і Обухів (капіт. ремонт). До того ж аналогічні роботи КОДА проробила й в школах в таких селищах, як: Жоравка (термомодернізація), Пашківка (капітальний ремонт) і Вовчків (капіт. ремонт) та у таких містах, як: Тетіїв (капіт. ремонт), Яготин (капіт. ремонт).

Окремі види будівельно-монтажної діяльності виконувалися на спортивних майданчиках, стадіонах, спеціальних закладів спорту на Київщині. Якщо говорити детальніше, то це: 1) Початок функціювання стадіонів у Сквирі (капітальний ремонт), Волошинівці (будування з нуля), Білій Церкві (реконструкція); 2) Модернізація басейну у місті Славутич; 3) Побудова Академії спорту в м. Буча — найзначніший спортивний об’єкт в Україні; 4) Відкриття в Миронівці фізкультурно-оздоровчого комплексу (будування з нуля). Про значущість побудови таких видів об’єктів зараз і в майбутньому навіть говорити не варто, адже наскільки сильно спорт впливає на покращення стану здоров’я та розвиток молоді не можна описати словами.

Отже, удосконалення інфраструктури Київської області, і не тільки відіграє велику роль в усіх сферах життя громадян. Воно позитивно впливає на здоров’я, зовнішній вигляд, освіту, рівень обізнаності та безпеки загалом кожної людини.